Fuar ve Kongre Çantası

Fuar ve Kongre Çantası

Promosyon Çanta Ticaretin yoğun bir şekilde yaşandığı günümüz şartlarında tanıtım birinci sıradaki yerini koruyor.

Bu bağlamda promosyon çantalar yıllarca sizlerin reklamını yapabilecek kalitede serigrafi, transfer ve nakış baskı imkanları ile sunulmaktadır. Üstelik sempozyum, panel, seminer, kongre veya konferanslara özel baskılarında yapıldığı bu mükemmel tanıtım amaçlı ürün aynı zamanda reklam kampanyalarının vazgeçilmezi durumunda. Reklamın kalıcı etkilerine sahip hali olan promosyon çantalar dağıtımı yapıldıktan sonra en az 5-6 aylık bir süreçte üzerinde yazan iletişim ve tanıtımların geçerliliğini koruduğu asla unutulmamalıdır.

40 cm x 30 cm Ebadında tasarlanan çantalarımıza; dilediğiniz logo ve amblemin baskı yapılması pekala mümkündür. Ayrıca sınırsız desen veya motiflerle desteklenebilen ürün örneklerimizi lütfen inceleyiniz. Acil çanta ihtiyacınız mı var? Şu an doğru yerdesiniz. Web Sitemizden tüm detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bizleri 7/24 iletişim adreslerimizden arayabilirsiniz sizlerden gelen soruları yanıtlamaktan mutluluk duyarız.

Minimum sipariş adedi 200 olup fiyatlarımız 500 adet sipariş ve üzeri için geçerlidir. Bunun yanı sıra uygulanacak baskı türü ile renk seçeneklerinin de fiyat farklılıkları bulunmaktadır.

Yenilikler ve İndirimlerden haberdar olmak için kayıt olun